• ТИМ 图片 20180620150127
  • HTB1g1ghavQs8KJjSZFEq6A9RpXay
  • ТИМ 图片 20180620150143

Кингдао Miracal возила копродукции, Ltd е основана во 2002 година, се наоѓа во западниот брег на градот Кингдао Jiao Нан. Таа стана претпријатие група. Ние специјализирана за производство и извоз на хардвер, тркалото могили, рака камиони, плитка форма рака камион, и сериозни видови на гума и цевки, гумени тркала, цевки тркала; висок квалитет на мото гуми, внатрешна цевки, венчиња, полиуретанска пена тркала, како и гумени производи, пластични производи, метални производи и лежишта.

Компаниите се придржуваат "добра волја" како основа на фабриката, со извоз постојано расте, со една фабрика реализира брз и стабилен развој. На производи се извезуваат во САД, Германија, Бразил, Египет, Иран, Перу и така на повеќе од 30 земји и региони, со годишна продажба од повеќе од USD $ 1500. Нејзиниот капацитет на производство го уште повеќе се зголеми со компанијата? И постојан развој и квалитет на постојано подобрување на производот. Покрај домата, нејзините производи се вклучени во повеќе индустрии во моментот. Не само што може да гарантираме големи нарачки на распоредот, но, исто така, организира посебен продукции за мали нарачки со повеќе модели. Нашата компанија ќе побара искрена соработка и заеднички развој со пријатели дома и во странство.

WhatsApp Online Chat !