црвена boltless магацин полица занитвам метал полица

Краток опис:

red boltless warehouse shelf rivet metal shelf The gourd hole warehouse storage shelf adopts innovative gourd buckle design,completely get rid of the screw         bondage, no tools, easy installation.The utility model has the advantages of time saving, labor saving and firm structure.       QINGDAO MIRACLE VEHICLES CO.,LTD was established in 2002,located in West coast of Qingdao. We specialize in manufacturing and exporting various kinds of metal and wooden shelves, warehouse shelves, ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,85-2,58 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 500 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 7000 парчиња дневно
 • Порт: Кингдао
 • Начин на плаќање: L / C, T / T
 • пакет: Рефус / Во ПП торба / во палети
 • детали за производот

  Тагови производ

  црвена boltless магацин полица занитвам метал полица

  1

  рокот на тиквата дупка складирање донесува иновативни тиквата тока дизајн, целосно да се ослободи од ропството на завртка, без алатки, лесен модел installation.The алатка има предности од заштеда на време, заштеда на труд и цврста структура.

  3 4  6 7 8 9 10  12

  Кингдао чудо ВОЗИЛА CO., LTD  е основана во 2002 година, кој се наоѓа во западниот брег на Кингдао. Ние сме специјализирани во производството и извозот на различни видови на метални и дрвени полици, складирање полици, градина полици, тешки полици должност, домаќинство украс полици и така вид на метални производи; количка, гумени тркала, СТП форма тркала и др гумени производи се исто така во нашето производство опсег.

  Врз основа на обезбедување на квалитет на производот, нашата компанија се многу добар углед во домашниот и на странските пазари. Компанијата да се придржува "Цело-срдечна понудената соработка". На производи се извезуваат во Англија, САД, Република Ерменија, Португалија, Италија, Перу, Средниот Исток, Југоисточна Азија итн 30 земји и региони.

  Чудо возила ко., Ltd ќе ви биде доверлив добавувач и бизнис пријател за сите метални полици, сакаме сите пријатели и клиенти долго пријатен и успешен начин.

  13


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !