цврсти тркала количка рака солидна гума во прав тркало гумени прстен

Краток опис:

количка тркала Рака солидна солидна гума во прав тркало гумен прстен 1.Heavy должност метал раб солидна гумени тркала 10 × 2 2.За генератор, машини, коли, воздух компресор, подлошки Име солидна гумени тркала Големина 10 * 2.75 модел линија или како вашето барање Hub должина Како вашите барања Жлеб 12,7 / 16 / 20mm Употреба воздушни компресори, градина коли, тркалото могили примена на производот Погоден за сите видови на комерцијални мали коли и количка. производи поврзани со слики ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,85-2,58 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 500 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 7000 парчиња дневно
 • Порт: Кингдао
 • Начин на плаќање: L / C, T / T
 • пакет: Рефус / Во ПП торба / во палети
 • детали за производот

  Тагови производ

  цврсти тркала количка рака солидна гума во прав тркало гумени прстен

  1.Heavy должност метал RIM солидна гума тркало 10 x 2
  2.За генератор, машини, коли, компресорот за воздух, подлошки

  име солидна гумени тркала
  големина 10 * 2.75
  модел Линија или како вашето барање
  должина Hub Како на вашите барања
  Боре 12,7 / 16 / 20мм
  користење компресори за воздух, градина коли, тркалото могили

   

  примената на производот

  Погоден за сите видови на комерцијални мали коли и количка.

  производи поврзани со слики

  Операција 截图 20180530132752

   

  Операција 截图 20180530132701

  Операција 截图 20180530132139

  Операција 截图 20180530132721

   

   

   

   

  9

   

  Кингдао чудо ВОЗИЛА CO., LTD  е основана во 2002 година, кој се наоѓа во западниот брег на Кингдао. Ние сме специјализирани во производството и извозот на различни видови на метални и дрвени полици, складирање полици, градина полици, тешки полици должност, домаќинство украс полици и така вид на метални производи; количка, гумени тркала, СТП форма тркала и др гумени производи се исто така во нашето производство опсег.

  Врз основа на обезбедување на квалитет на производот, нашата компанија се многу добар углед во домашниот и на странските пазари. Компанијата да се придржува "Цело-срдечна понудената соработка". На производи се извезуваат во Англија, САД, Република Ерменија, Португалија, Италија, Перу, Средниот Исток, Југоисточна Азија итн 30 земји и региони.

  Чудо возила ко., Ltd ќе ви биде доверлив добавувач и бизнис пријател за сите метални полици, сакаме сите пријатели и клиенти долго пријатен и успешен начин.

  11

  名片

   

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !