red depo boltless raft metalike raft gozhdë e vogël

Përshkrim i shkurtër:

red boltless warehouse shelf rivet metal shelf The gourd hole warehouse storage shelf adopts innovative gourd buckle design,completely get rid of the screw         bondage, no tools, easy installation.The utility model has the advantages of time saving, labor saving and firm structure.       QINGDAO MIRACLE VEHICLES CO.,LTD was established in 2002,located in West coast of Qingdao. We specialize in manufacturing and exporting various kinds of metal and wooden shelves, warehouse shelves, ...


 • FOB Çmimi: US $ 0,85-2,58 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 500 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 7000 copë në ditë
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Paketa: Në sasi të mëdha / Në qese PP / në paletë
 • Detail Product

  Produkt Tags

  red boltless raft depo raft metalike gozhdë e vogël

  1

  raft bimën Vrima depo magazinimi miraton dizajn inovativ pagur shtrëngoj, plotësisht të shpëtoj të skllavërisë vidë, pa mjete, të lehtë model të shërbimeve installation.The ka avantazhet e kursim kohe, përveç punës dhe strukturë të fortë.

  3 4  6 7 8 9 10  12

  QINGDAO MIRACLE AUTOMJETEVE CO., LTD  është themeluar në vitin 2002, gjendet në West Coast të Qingdao. Ne jemi te specializuar në prodhim dhe eksport lloje të ndryshme të metaleve dhe rafte druri, raftet depo, raftet kopsht, raftet detyrë e rëndë, raftet zbukurim shtëpiake dhe kështu me llojet e produkteve metalike; karrocë dore, rrota gome, PU formë rrota etj produkte të gomës janë gjithashtu brenda gamën tonë të prodhimit.

  Në bazë të siguruar cilësinë e produktit, kompania jonë ka reputacion shumë të mirë në tregjet e brendshme dhe të huaja. Kompania përmbahet "Whole-përzemërt të favorshme bashkëpunim". Produktet eksportohen në Angli, Shtetet e Bashkuara, Republika e Armenisë, Portugalia, Italia, Peruja, Lindja e Mesme, Azia Juglindore etj 30 vende dhe rajone.

  Automjetet Miracle bashkë., ltd do të jenë të besueshme furnizuesit dhe të biznesit mikut tuaj për të gjitha raftet e metalike, ne dëshirojmë të gjithë miqtë dhe klientët një rrugë të gjatë të këndshme dhe të suksesshme.

  13


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !