solid rrotë karrocë dore pluhur solid gome unazë gome rrotë

Përshkrim i shkurtër:

karrocë dore të ngurta timon unazë pluhur të ngurta gome rrota gome 1.Heavy metalike detyrë rim rrota të ngurta gome 10 × 2 2.Për gjenerator, makineri, karroca, kompresor ajri, washers Emri ngurta rrota gome Size Line 10 * 2.75 model apo si Hub kërkesën tuaj Gjatësia si kërkesën tuaj Bore 12.7 / 16 / 20mm kompresorë ajrit Usage, karroca kopsht, timon barrows aplikim produkt i përshtatshëm për të gjitha llojet e karroca komerciale vogla dhe karrocë dore. produktet që lidhen pictures ...


 • FOB Çmimi: US $ 0,85-2,58 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 500 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 7000 copë në ditë
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Paketa: Në sasi të mëdha / Në qese PP / në paletë
 • Detail Product

  Produkt Tags

  solid rrotë karrocë dore pluhur solid gome unazë gome rrotë

  Detyra 1.Heavy metalike rim rrotë solid gome 10 cm 2
  2. Për gjenerator, makineri, karroca, kompresor ajri, larës

  emër rrotat ngurta gome
  madhësi 10 * 2.75
  model Line apo si kërkesën tuaj
  Gjatësia Hub Si kërkesën tuaj
  kalibër 12.7 / 16 / 20mm
  përdorim kompresorë ajrit, karroca kopsht, barrows timon

   

  aplikimi i produktit

  Të përshtatshme për të gjitha llojet e karroca komerciale vogla dhe karrocë dore.

  produktet që lidhen pictures

  QQ 截图 20180530132752

   

  QQ 截图 20180530132701

  QQ 截图 20180530132139

  QQ 截图 20180530132721

   

   

   

   

  9

   

  QINGDAO MIRACLE AUTOMJETEVE CO., LTD  është themeluar në vitin 2002, gjendet në West Coast të Qingdao. Ne jemi te specializuar në prodhim dhe eksport lloje të ndryshme të metaleve dhe rafte druri, raftet depo, raftet kopsht, raftet detyrë e rëndë, raftet zbukurim shtëpiake dhe kështu me llojet e produkteve metalike; karrocë dore, rrota gome, PU formë rrota etj produkte të gomës janë gjithashtu brenda gamën tonë të prodhimit.

  Në bazë të siguruar cilësinë e produktit, kompania jonë ka reputacion shumë të mirë në tregjet e brendshme dhe të huaja. Kompania përmbahet "Whole-përzemërt të favorshme bashkëpunim". Produktet eksportohen në Angli, Shtetet e Bashkuara, Republika e Armenisë, Portugalia, Italia, Peruja, Lindja e Mesme, Azia Juglindore etj 30 vende dhe rajone.

  Automjetet Miracle bashkë., ltd do të jenë të besueshme furnizuesit dhe të biznesit mikut tuaj për të gjitha raftet e metalike, ne dëshirojmë të gjithë miqtë dhe klientët një rrugë të gjatë të këndshme dhe të suksesshme.

  11

  名片

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !